تصویر هدف گذاری برای ارتقاء ورزش قشم در سطح ملی و بین المللی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد؛

هدف گذاری برای ارتقاء ورزش قشم در سطح ملی و بین المللی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای ارتقاء ورزش جزیره در سطح ملی و بین المللی باید هدف گذاری کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در مراسم اهدای حکم جلیل حق گویان به عنوان سرپرست مدیریت جدید امور ورزش و جوانان این سازمان، اعلام کرد: همانطور که رزمی کاران جزیره قشم در سطح‌ ملی و بین المللی مدال های خوش رنگ کسب کرده اند، با توسعه ورزش در همه رشته ها باید نام قشم را پرآوازه تر نمائیم.

وی اظهار داشت: یکی از مهمترین مسائل امروز جزیره قشم، بها دادن و برنامه ریزی برای حوزه جوانان با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و توسعه متوازن در تمام نقاط جزیره است.

به گفته رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، توسعه ورزش موجب سلامت و‌ نشاط مردم و هزینه کردن در این بخش نیز سرمایه گذاری برای آینده جزیره محسوب می شود. 

وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای توسعه فعالیت ها و زیرساخت های ورزشی در جزیره، خاطرنشان کرد: سرپرست مدیریت جدید ورزش و جوانان باید با هدف گذاری مشخص در راستای انجام بهتر مسئولیت های اجتماعی در تمام نقاط جزیره قشم برنامه ریزی کند.

مومنی یادآور شد: وظیفه اصلی این سازمان در حوزه های اجتماعی، ورزش، جوانان و بانوان، برنامه ریزی و سیاست گذاری با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد انگیزه و نشاط در سطح جامعه است.

وی ادامه داد: توجه به توسعه متوازن ورزش در سطح جزیره با توجه به ظرفیت های موجود از مهمترین برنامه های پیش بینی شده است که باید با همکاری جوامع محلی این برنامه ها سریع تر و بهتر اجرایی شوند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت: تعیین سند چشم انداز در حوزه های اجتماعی و فرهنگی و هدف گذاری درست برای اجرای برنامه های تدوین شده می تواند به بهبود وضعیت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی در جزیره قشم کمک کند.

وی ادامه داد: افزایش سطح مشارکت های عمومی در ورزش و همچنین بها دادن به ورزش همگانی از موضوعاتی است که نیازمند توجه ویژه از سوی سرپرست مدیریت جدید ورزش و جوانان سازمان می باشد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.