تصویر سیاست های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قابل دفاع است
امام جمعه شهرستان قشم در دیدار با معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد؛

سیاست های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قابل دفاع است

امام جمعه شهرستان قشم در دیدار با مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، از سیاست های حوزه های مختلف این معاونت حمایت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم با تاکید بر اهمیت توجه به حوزه های فرهنگی، اظهار کرد: خدمات ارائه شده در معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به ویژه آنچه در دو ماه محرم و صفر از سوی این معاونت ارائه شد، قابل دفاع است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم هم با اظهار خرسندی از پیگیری های امام جمعه شهرستان قشم از مسائل این معاونت، گزارش جامعی از برنامه های حوزه های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان را به حجت اسلام والمسلمین تارم ارائه کرد.

مرتضی شیخ زاده گفت: استفاده از ظرفیت های فراوان خدادادی در حوزه گردشگری با رویکرد بهره مندی جوامع محلی از سیاست های اولویت دار این معاونت است.

وی بیان داشت: تمام پروژه های نیمه تمام این معاونت به ویژه در حوزه گردشگری تا یک ماه آینده با هدف توسعه فعالیت های این صنعت، تعیین تکلیف خواهد شد.

امام جمعه شهرستان قشم در پایان اظهار امیدواری کرد با اجرای دقیق طرح های صنعتی و رعایت پیوست فرهنگی مورد نظر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) شاهد موفقیت روز افزون این منطقه از میهن اسلامی مان باشیم.

جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران واقع شده است.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.