تصویر رفع تصرف بیش از 156 هکتار از اراضی ملی در چهارماه نخست سال 98
مشاور امنیتی و انتظامی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد:

رفع تصرف بیش از 156 هکتار از اراضی ملی در چهارماه نخست سال 98

مشاور امنیتی و انتظامی سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به رفع تصرف بیش از 156 هزار متر مربع اراضی ملی در چهار ماهه نخست سال 98، از رشد 800 درصدی رفع تصرف اراضی ملی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حسین رفیعی با بیان این خبر گفت: در چهار ماه ابتدایی سال جاری 156 هزار و 428 متر مربع از اراضی ملی با ارزش بالغ بر 125 میلیارد و 307 میلیون ریال توسط واحد حفاظت از اراضی ملی رفع تصرف گردیده است.

وی ادامه داد: این واحد در چهار ماه سال گذشته موفق به رفع تصرف 17 هزار و 368 متر مربع از اراضی ملی به ارزش 19 میلیارد و 879 میلیون ریال شده بود.

مشاور امنیتی و انتظامی سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: رفع تصرفات صورت گرفته از اراضی ملی در چهار ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به لحاظ مساحت بیش از 800 درصد و به لحاظ ارزش ریالی 530 درصد رشد داشته است.

رفیعی با بیان اینکه اهتمام جدی مد یر عامل  سازمان در این راستا بسیار تاثیر گذار بوده است، گفت: با فعالیت های شبانه روزی صورت گرفته از سوی واحد حفاظت از اراضی ملی روند مبارزه با پدیده زمین خواری و پیشگیری از تصرفات اراضی ملی و دولتی در قشم با جدیت پیگیری می شود.

وی در پایان با تاکید بر تلاش های این مجموعه در راستای احقاق حقوق ملی، اضافه کرد: بررسی تخلفات ساختمانی، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و رفع تصرف اراضی ملی از عمده ترین وظایف این مجموعه در سازمان منطقه آزاد قشم است.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.