تصویر حضور سازمان منطقه آزاد قشم در نمایشگاه بین المللی شیلات و صنایع وابسته

حضور سازمان منطقه آزاد قشم در نمایشگاه بین المللی شیلات و صنایع وابسته

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از حضور پرقدرت این مدیریت و تعدادی از شرکت های مطرح شیلات قشم در چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته در محل نمایشگاه های بین المللی تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حامد عبداللهی با بیان این خبر گفت: نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته تهران، یکی از مهمترین نمایشگاه های ایران در زمینه محصولات دریایی، تکنولوژی روز دنیا در حوزه شیلات، دستگاه ها و تجهیزات پرورش ماهی و آبزیان، تولید خوراک آبزیان، محصولات جانبی، بسته بندی و... محسوب می شود که هر ساله برگزار می گردد.
وی ادامه داد: چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته از تاریخ 29 مهرماه تا 2 آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد و مدیریت شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم در این نمایشگاه به ارائه عملکردهای خود می پردازد.
مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به حضور شرکت های بخش خصوصی فعال در حوزه شیلات قشم در این نمایشگاه، اضافه کرد: در چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته، شرکت های مطرح قشم در حوزه هایی مانند تولید محصولات جلبکی، تولید میگو، پرورش ماهی در قفس، تولید ماهی خشک فعال هستند نیز با حضور در غرفه سازمان منطقه آزاد قشم بخشی از عملکرد خود را به نمایش می گذارند.
عبداللهی ادامه داد: هدف از برگزاری این نمایشگاه تبادل افکار بدیع و توسعه همکاری های اقتصادی و فنی، بازاریابی و شناخت امکانات تجاری و تولیدی در عرصه داخلی و بین المللی و ایجاد بستر صادرات محصولات شیلات، ارائه پیشرفت های داخلی و خارجی در عرصه صنعت شیلات، ارتقا دانش فنی در تولید، عمل آوری و بازاریابی، ایجاد زمینه اشتغال بیشتر در صنعت شیلات کشور و  فرهنگ سازی و ترویج الگوهای بهینه مصرف غذاهای دریایی است.
وی در پایان گفت: در نمایشگاه بین المللی شیلات و صنایع وابسته تهران، شرکت ها و فعالان حوزه شیلات و محصولات دریایی از داخل و خارج کشور حضور پیدا می کنند و این نمایشگاه بازاری مهم در حوزه غذاهای دریایی در منطقه محسوب می شود.
نمایشگاه شیلات و صنایع وابسته تهران (IFEX)،  رویدادی بین المللی و 4 روزه است که از سال 1395 آغاز بکار کرده و در آن انواع ماهی، غذاهای دریایی و محصولات یا خدمات مرتبط با حوزه غذاهای دریایی به نمایش در می آید.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.