تصویر دوره مبانی آیرودینامیک هلیکوپتر در واحد ایمنی فرودگاه قشم برگزار شد

دوره مبانی آیرودینامیک هلیکوپتر در واحد ایمنی فرودگاه قشم برگزار شد

معاون حمل و نقل هوایی شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کلاس های آموزشی با هدف افزایش سطح علمی پرسنل فرودگاه بین المللی قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد، ناصر رجبی با بیان این خبر، گفت: دوره آموزشی مبانی آیرودینامیک هلیکوپتر در واحد ایمنی، آتش نشانی و نجات فرودگاه قشم در هفته جاری برگزار شد.
وی افزود : در این کلاس های آموزشی کلیه پرسنل تیم عملیاتی C و مدیریت آپرون فرودگاه قشم از آخرین اطلاعات در این حوزه مطلع و آموزش های لازم را فرا گرفتند.
معاون حمل و نقل هوایی شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد : در این دوره سه روزه، آموزش هایی درباره رعایت استاندارد فواصل جانبی مورد نیاز جهت پارک انواع هلیکوپتر (براساس انکس ۱۴ و ایکاس ۱۱۴ سازمان هواپیمایی کشوری) ارائه شد.
رجبی گفت: این جلسات آموزشی برای دیگر تیم های عملیاتی در محل ایستگاه آتش نشانی عملیات هوانوردی فرودگاه قشم دایر شد و آنها نیز تحت آموزش قرار گرفتند.
گفتنی است این دوره آموزشی در سه روز و از تاریخ 19 تا 21 خردادماه در واحد ایمنی، آتیش نشانی و نجات فرودگاه قشم برگزار شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.