تصویر با حمایت بنیاد برکت صورت می گیرد؛ قشم کریدور صادرات و واردات محصولات دانش‌بنیان

با حمایت بنیاد برکت صورت می گیرد؛ قشم کریدور صادرات و واردات محصولات دانش‌بنیان

مدیر مرکز بین المللی رشد قشم از انتخاب مرکز رشد قشم به عنوان کریدور صادرات و واردات محصولات و خدمات واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، سیده مهدیه فلاحی با اشاره به بازدید مسئولان مؤسسه بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) از مرکز رشد قشم اظهار داشت: در بازدید از واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز و آزمایشگاه های اداره کل غذا، دارو و استاندارد قشم سطح توانمندی مرکز رشد مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به پتانسیل بالای این مرکز و موقعیت منطقه آزاد قشم در زمینه تسهیل مراحل صادرات و واردات کالا، مؤسسه بنیاد برکت آمادگی خود را برای آغاز این همکاری اعلام کرد.
مدیر مرکز بین المللی رشد قشم افزود: واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان از سراسر کشور می توانند هرگونه محصول و یا خدمات خود را از طریق مرکز رشد قشم به اقصی نقاط جهان صادر کرده و یا مواد اولیه مورد نیاز خود را وارد نمایند.
شایان ذکر است،  مؤسسه بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) خدمات خود را از طریق مشارکت در توانمندسازی اقتصادی، توسعه کارآفرینی و اشتغال‌زایی، کمک به آبادانی و توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی – مذهبی، کمک به ارتقای سطح سلامت وتوسعه فضاهای بهداشتی و درمانی و ارایه خدمات حمایتی، بیمه‌ای و مالی به محرومین ارایه می دهد.
تهیه و تنظیم: معصومه مشار

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.