تصویر وزیر ورزش و جوانان در قشم اعلام کرد؛ ورزشگاه یک هزار نفره سام و زال قشم سال 99 افتتاح می شود

وزیر ورزش و جوانان در قشم اعلام کرد؛ ورزشگاه یک هزار نفره سام و زال قشم سال 99 افتتاح می شود

وزیر ورزش و جوانان گفت: مجموعه ورزشی سام و زال در شهر قشم با مشارکت سه جانبه وزرات ورزش و جوانان، استانداری هرمزگان و سازمان منطقه آزاد قشم سال 99 به بهره برداری می رسد.

 


 به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، مسعود سلطانی فر بعداز ظهر پنجشنبه  در بازدید از مجموعه ورزشی نیمه تمام سام و زال قشم در جمع خبرنگاران اعلام کرد: برای تکمیل این طرح ورزشی به 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که قرار شد هر یک از سه ضلع مثلث یاد شده سهم یکسانی از این اعتبار را تامین کنند.
وی ادامه داد: امسال سالن چند منظوره و سکوهای مربوط به تماشاچیان این مجموعه تکمیل می شود و در سال 99 هم زمین چمن مصنوعی و جایگاه یک هزار نفره تماشاچیان این مجموعه به بهره برداری می رسد.
شایان ذکر است، سازمان منطقه آزاد قشم در دوره دولت نهم و دهم زمین این مجموعه را با هدف ساخت یک ورزشگاه 5 هزار نفری به اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان واگذار کرد اما این مجموعه ورزشی در مراحل اولیه ساخت به صورت نیمه کاره باقی ماند و ادامه کار به دولت یازدهم دوازدهم سپرده شد که وزیر ورزش و جوانان امروز در بازدید از این ورزشگاه بر تکمیل این طرح تا پایان سال آینده تاکید کرد.
بنا به این گزارش، مسعود سلطانی فر شب گذشته در سفر به جزیره قشم در آئین کلنگ زنی پروژه دهکده سلامت قشم که با چهار هزار میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی ساخته خواهد شد، مشارکت کرد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.