تصویر مجوزهای اقتصادی قشم از طریق سامانه پنجره واحد صادر می شود

مجوزهای اقتصادی قشم از طریق سامانه پنجره واحد صادر می شود

مدیر جذب سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مجوزهای فعالان اقتصادی در این منطقه از طریق سامانه پنجره واحد خدمات صادر می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، ناصرالدین گرامی اعلام کرد: تمامی مجوزهای اقتصادی در حوزه های تولیدی، خدماتی و صنعتی از طریق میز خدمات الکترونیکی و با هدف آسان سازی جریان اطلاعات بین این سازمان و سرمایه گذاران به صورت آنلاین انجام می شود.
وی ادامه داد: در صورت تکمیل پرونده فعالان اقتصادی، صدور تمامی مجوزهای مورد نیاز آنان از طریق میزخدمت در مدت زمان دو هفته و بدون نیاز به حضور سرمایه گذاران صادر می گردد.
مدیر جذب سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اینکه تمدید و یا ابطال مجوز فعالان اقتصادی همچنان به صورت حضوری انجام می شود، اظهار داشت: مراحل تمدید و ابطال الکترونیکی مجوزها نیز تا پیش از پایان امسال اجرایی خواهد شد.
به گفته وی، کاهش زمان صدور مجوزها و حذف شرایط اعمال سلیقه شخصی برای جذب سرمایه گذار از مهمترین مزیت های اجرای این طرح می باشد.
گرامی اضافه کرد: ساده سازی فرآیند صدور مجوزها برای آغاز کسب و کار، حذف تشریفات زائد، کنترل طرح ها، افزایش اثربخشی و پردازش سریع اطلاعات از دیگر ویژگی های اجرای این طرح با هدف تقویت و حمایت از سرمایه گذاران است.
بنا به این گزارش، سرمایه گذاران منطقه آزاد قشم با اجرای این طرح می توانند از خدمات ثبت شرکت ها همچون تعیین نام و ثبت شرکت به صورت غیرحضوری بهره مند شوند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.