تصویر پیام تسلیت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پی به شهادت رسیدن جمعی از پاسداران جان بر کف کشور در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

پیام تسلیت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پی به شهادت رسیدن جمعی از پاسداران جان بر کف کشور در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

.

بسم الله الرحمن الرحیم

دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که تاب و تحمل حضور گسترده ملت با بصیرت و بزرگ ایران در جشن چهل سالگی انقلاب را نداشتند، با انجام عملیات وحشیانه و تروریستی در مسیر جاده خاش _ زاهدان، جمعی از بهترین فرزندان ایران زمین و حافظان مرزهای جغرافیایی کشورمان را در قامت پرسنل سپاه پاسداران به شهادت رساندند.
دنیا به ویژه آمریکا، رژیم صهیونیستی و مزدوران و جیره خوارانشان بدانند ملتی که به شهادت در راه خدا افتخار می کند و در طول دوره چهل ساله انقلاب پیوسته امتحان خود را در راه صیانت از این سرزمین مقدس به نمایش گذاشته را نمی توان با این اقدامات جنایتکارانه متوقف کرد.
اینجانب با تعظیم به مقام شامخ شهیدان والامقام این حادثه تروریستی، برای خانواده ارجمندشان شکیبایی و برای مجروحان این اقدام وحشیانه هم شفای عاجل از پیشگاه خداوند بخشنده و مهربان مسئلت دارم.
اطمینان دارم همانند گذشته با لطف و محبت حضرت دوست و اقدامات سربازان گمنام حضرت ولیعصر (عج)، عوامل این عملیات تروریستی به سزای اعمالشان خواهند رسید.

حمید رضا مومنی 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.