تصویر سومین دوره"یادواره ای به رنگ هنر" در قشم برگزار می شود

سومین دوره"یادواره ای به رنگ هنر" در قشم برگزار می شود

قائم مقام معاونت فرهنگي ،اجتماعي وگردشگري سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین دوره "یادواره ای به رنگ هنر" به مناسبت بزرگداشت مقام شامخ شهدای قشم، در روز پنج شنبه 18 بهمن ماه خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، سید مهدی موسوی اجاق بیان داشت: با فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر و قرارگرفتن در آستانه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی و در جهت نکوداشت این ایام و شهدای گرانقدری که در انقلاب و دوران دفاع مقدس با هدیه جان خود، در به ثمر رسیدن و ادامه این نهضت عاشورایی نقش بسزایی داشته‌اند، سومین "یادواره ای به رنگ هنر" برگزار می شود.
وی افزود: این مراسم با همكاري ناحيه مقاومت بسيج شهرستان قشم همزمان با بیستمین یادواره سردار شهید غلامشاه ذاکری و 15 شهید گمنام، همچنین در بزرگداشت یاد و نام 56 شهید جزیره برپا خواهد شد.
به گفته موسوی اجاق، هدف برپایی "یادواره ای به رنگ هنر" در سومین سال اجرای خود، انتقال فرهنگ ارزشی شجاعت و مقاومت به جوانان است.
قائم مقام معاونت فرهنگي ،اجتماعي وگردشگري سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: این یادواره روز پنج شنبه 18 بهمن ماه راس ساعت 19:30 در محوطه مسجد امام علی ابن ابیطالب(ع) شهر قشم برگزار می شود.
 گفتنی است، شهید سردارغلامشاه ذاکری ، فرمانده سپاه قشم در دوران دفاع مقدس متولد ۱۳۳۹ قشم بود که در سال ۱۳۶۵ و طی عملیات کربلای ۴ در منطقه ام الرصاص به شهادت رسید.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.