تصویر امام جمعه قشم: روحیه پاسداری نیاز جامعه اسلامی است

امام جمعه قشم: روحیه پاسداری نیاز جامعه اسلامی است

امام جمعه شهرستان قشم گفت: جامعه اسلامی ما به روحیه پاسداری برگرفته از اندیشه ی ناب و پربار با هدف حفظ انقلاب اسلامی، نیاز دارد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در دیدار پاسداران ناحیه مقاومت بسیج و فرماندهان نیروی دریایی سپاه قشم به مناسبت روز پاسدار با بیان این که وجود سپاه و روحیه پاسداری یک ضرورت اجتماعی است، افزود: برخی از ابتدای انقلاب تا کنون در پی تحریف اندیشه های امام (ره)، اهداف انقلاب و مدارا کردن با دشمنان نظام هستند و برای مقابله با چنین افکاری نقش ارزشمند روحیه پاسداری نمایان می شود.

به گفته وی، قلمرو فعالیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گستردگی انقلاب امتداد دارد و هر جا با تهدید دشمنان نظام و خطر به انحراف کشیدن انقلاب مواجه شدیم، حضور مقتدرانه سپاه آن را بی اثر کرده است.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: روحیه پاسداری در واقع فرهنگی غنی است که رسالت آن صیانت از انقلاب اسلامی بوده و اقتدار موجود نیز مرهون همین روحیه می باشد.

او با اعلام اینکه دفاع از عقاید دینی و جغرافیا برخاسته از نگاه اسلام ناب به این مقوله مهم است، بیان داشت: در این زمینه نه تنها بند انگشتی از خاک میهن را رها نمی کنیم بلکه از ملت های مظلوم و کیان اسلام هم دفاع خواهیم کرد و در انتخابات پیش رو نیز برخورداری نامزدها از این روحیه باید ملاک انتخاب باشد.

جوکار گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران از نهاد مقدس سپاه به واسطه دفاع از ارزش های اسلامی و سازش نکردن آنان با جبهه کفر خشمگین هستند.

وی، از تقویت روحیه تقوا و ایستادگی در برابر دشمن به عنوان دو بال موفقیت سپاه نام برد و افزود: جهاد از دروازه معنویت تقویت می شود و پیوند بین این دو ناگسستنی است و تقویت این روحیه در نیروهای نظامی نیازمند کوشش بیشتر روحانیت و مجموعه عقیدتی سیاسی در زمینه بهره گیری از قرآن و ایمان به عنوان رمز برتری بر دشمنان است.

امام جمعه شهرستان قشم همچنین از دلاور مردان بسیج و نیروی دریایی سپاه قشم بواسطه صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی و آبراه حیاتی خلیج فارس در برابر تهدید دشمنان، تجلیل کرد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.